Blues nad Bobrem - Przegląd Zespołów Muzycznych

Gracie od wielu lat, czy też założyliście swój zespół miesiąc temu? Dla nas nie ma to znaczenia! Zapraszamy wszystkich chętnych, czujących bluesa młodszych i starszych do udziału w "Polsko - Czeskim Przeglądzie Zespołów Muzycznych w ramach festiwalu Blues nad Bobrem 2019"!

Przegląd Zespołów Muzycznych jest organizowany przez BOK- MCC i będzie doskonałą szansą na pokazanie swoich sił na scenie, przed jury w skład którego wejdą profesjonalni muzycy, dziennikarze muzyczni, przedstawiciele BOK – MCC, oraz Stowarzyszenia Blues nad Bobrem.

Ale nie zapominajcie, że przegląd to nie tylko jury, ale i ogromna publiczności, przed którą zagracie na żywo! Podpowiemy Wam, że to, co doceniają jurorzy, to potencjał, ciekawe brzmienie i przede wszystkim miłość do bluesa, natomiast publiczność czeka na dobrą energię, feeling i charyzmę! Macie to? W takim razie nie czekajcie dłużej, tylko zgłaszajcie siebie i swoje zespoły do udziału! Mamy dla Was cenne nagrody!

LAUREAT NAGRODY GRAND PRIX OTRZYMA:

Czek w wysokości 5.000 zł,

Sprzęt muzyczny o wartości 2000 zł,

Możliwość wystąpienia podczas koncertu finałowego Festiwalu Blues nad Bobrem 2019 w dniu 20 lipca 2019 przed zespołami Sebastian Riedel & Cree, oraz Natalia Sikora z programem „Tribute to Mira Kubasińska”’,

Możliwość wystąpienia na Festiwalu Blues nad Betzvou organizowanego w dniu 7-go wrzenśia 2019 roku, przez Stowarzyszenie Blues nad Betzvou Organizator Przeglądu Zespołów Muzycznych w ramach Festiwalu Blues ad Bobrem porywa koszty Waszego transportu i akomodacji na festiwal Blues nad Betzvou!

LAUREAT NAGRODY PUBLICZNOŚCI OTRZYMA:

Czek w wysokości 2.000 zł,

Sprzęt muzyczny o wartości 1000 zł,

Nagrody rzeczowe.

Aby zgłosić zespół do konkursu należy pobrać oraz wypełnić formularz, a następnie przesłać wraz z plikiem demo w formacie .mp3 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Zgłoszenie do przeglądu zespołów muzycznych jest równoznaczne z akceptacją Regulamin.

 

UWAGA! Termin zgłoszeń upływa 14 czerwca 2019.

 

Projekt Blues nad Bobrem – polsko czeskie przegląd zespołów muzycznych jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

artykuły wyróżnione

 • Oferta pracy

  Oferta pracy

  Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki zatrudni osobę na stanowisku główny specjalista ds. marketingu i Public Relations.  Osoba zajmująca to stanowisko będzie koordynowała prace więcej...
 • "Wiosenne przesilenie"

  W piątkowy wieczór w „Galerii w sam raz” Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki odbył się wernisaż wystawy uczestników Sympozjum więcej...
 • "Od Hiszpanii po Orient"

  Bolesławiecki Ośrodek Kultury - Międzynarodowe Centrum Ceramiki w Bolesławcu zaprasza na widowisko taneczne "Od Hiszpanii po Orient". Wystąpią goście specjalni: Radosława więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8