STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO

17 maja

godz. 19.00

Uprzejmie informujemy, że ze względu na kłopoty zdrowotne Krzysztofa Myszkowskiego, zaplanowany na 12 kwietnia 2018 roku koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo, musi zostać przeniesiony na inny dzień.

Nowy termin koncertu: 17 maja (czwartek) godz. 19.00

Wszystkie zakupione do tej pory bilety zachowują ważność. Zwrotów wejściówek można dokonywać w miejscu ich zakupu.

Artyście życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i wierzymy, że nadchodzący koncert będzie niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich fanów zespołu.

Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły, Gloria) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu. Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, instrumenty klawiszowe, cajon, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.

Bilety w cenie 65 zł do nabycia: w kasie Kina Forum- rezerwacja www.kino.boleslawiec.pl, tel. 75 645 32 92 /www.kupbilecik.pl/www.biletyna.pl/EMPIK organizator: Agencja Artystyczna Start, tel 661 664 887

plakat stare malzenstwo

artykuły wyróżnione

  • 1
  • 2
  • 3