Nikt nie jest doskonały - spektakl komediowy

To komedia, która bawi, śmieszy i nigdy się nie starzeje. W Wielkiej Brytanii, Australii i całej Europie tekst Simona Williamsa "Nikt nie jest doskonały" został uznany za klasykę komedii romantycznej. Autor wpadł na pomysł scenariusza, po rozmowie z własną agentką, która na wieść, że planuje napisać komedię romantyczną, skonstatowała: ależ faceci nie piszą romansów! I tak na przekór tej opinii autor stworzył postać Leona. Nikt i nic w życiu Leona nie jest doskonałe, żona odeszła, dorastającą córka Dee Dee zaczęła palić papierosy, a do tego jego ojciec Gus, rubaszny i niesforny pomimo wieku, drażni go swoją ekscentryczną naturą i towarzyskimi ekscesami. Leon jest introwertykiem, nudnym statystykiem, ale posiada talent... niestety też niedoskonały, bo to talent do pisania romantycznych powieści. To iście niemęskie zajęcie ukrywa pod kobiecym pseudonimem Marty Banbury i bez nadziei na sukces wysyła swoje teksty do kobiecych wydawnictw. Nikt nie przewidział, że pewnego dnia życie Leona zmieni jeden telefon z wydawnictwa "MJW"- powieść Marty Banbury została nagrodzona w konkursie najlepiej napisanych powieści dla kobiet, za którą autorka może otrzymać ogromną nagrodę... Sic! Cokolwiek by o Marcie Banbury nie mówić, to Marta kobietą nie jest. Szansa uzyskania nagrody może lec w gruzach, chyba że...wyjścia nie ma i Leon musi przebrać się za kobietę!

Obsada wymienna: MARTA CHODOROWSKA/MAGDALENA WALIGÓRSKA/ JOANNA MORO w roli pięknej Harriet Copeland; WOJCIECH BŁACH/JACEK ROZENEK to uroczy, statystycznie nieśmiały Leonard; MICHALINA SOSNA/DOMINIKA ŁAKOMSKA w roli żywiołowej nastolatki Dee Dee; ZDZISŁAW WARDEJN/STANISŁAW BANASIUK to Dziadek Gus, rubaszny i zabawny.

11 kwietnia, godz.19.00 Sala Forum, bilety 95 zł (rzędy 1-6) i 85 zł (rzędy 7-15) do nabycia w kasie Kina Forum, rezerwacja tel. 75 645 32 92 lub www.kino.boleslawiec.pl, zamówienia zbiorowe Idea Art tel. 519 - 770 - 303 lub 48 37 99 525

artykuły wyróżnione

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5