Andropauza 3

Kategoria
spektakle
Termin
23 maj 2019 18:00 - 20:00

Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce!. Spektakl "Andropauza 3- Czyli jak żyć i nie zwariować" jest to kontynuacja znanych i popularnych przedstawień "Andropauza- męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedz na Klimakterium" oraz "Andropauza 2 - męska rzecz być z kobietą".

Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Miernota, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić "Dziady" Mickiewicza. Jednak Mirnota reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:" Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!" 

Sztukę "Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować" napisali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego. Reżyserią zajęli się autorzy: Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, a zagrają dla Państwa znakomici aktorzy scen teatralnych, filmu i telewizji.

Obsada wymiennie : Hrabia - M. Damięcki, T. Ross, P. Skarga /Sławek - D. Gnatowski, A. Zaborski, S. Maciejewski/Behemot - A. Dziurman, B. Kalus, P. Dąbrowski/Miernota - P. Pregowski, J. Kawalec, M. Pietrzak/ Rola żeńska - A. Załęcka, K. Mikiewicz, M. Damięcka, A. Dąbrowska

23 maja, godz.18.30 Sala Forum,bilety 75 zł. do nabycia w kasie Kina Forum,rezerwacja tel.75 645 32 92 lub www.kino.boleslawiec.pl

 
 

Terminy

  • 23 maj 2019 18:00 - 20:00

Wspierane przez iCagenda