Filmowe ferie w Orle!

Ciekawe, filmowe historie – tak będą wyglądać ferie w kinie Orzeł!

Wielkimi krokami nadchodzą upragnione przez najmłodszych zimowe ferie ❄️ ❄️ ❄️ W tym czasie zapraszamy do Orła na ciekawe filmy dla młodego widza i polecamy oglądanie filmów w kameralnym kinie, na dużym ekranie i wygodnych kanapach❗️

Czekamy na każdego z osobna ale w ramach ferii możliwe są również zamówienia specjalnych seansów dla grup, spędzających czas na półkoloniach. Wszystkie bilety w jednej cenie 10 zł.

🎥 ❄️ Repertuar wygląda tak:

❄️ 8 i 9 lutego, o godz. 13.30 ▶ Marona – psia opowieść (Belgia, Francja, animacja, czas 92 min., wiek 7+)
Niezwykła podróż przez życie widziana oczami psa. Marona jest pięknym kundelkiem, który przypomina sobie swoich różnych właścicieli, których bezwarunkowo kochała. Piękna, wielorasowa suczka Marona trafia w ręce coraz to nowych właścicieli. Świat ludzi bywa jednak skomplikowany, czasem aż za bardzo dla małego psa, który nie chce niczego oprócz kochającego ją człowieka...

maruna

❄️ 10 lutego, o godz. 12.30 ▶ Liliana Pędziwiatr (Niemcy, familijny/dubbing, czas 100 min, wiek 7+)
11-letnia Liliana potrafi rozmawiać ze zwierzętami! Jest to jednak wielka tajemnica, o której nikt nie powinien wiedzieć, poza rodzicami. Jej szczególny talent spowodował w przeszłości wystarczająco dużo kłopotów i zmusił rodzinę do przeprowadzki. Lilli przysięga, że zachowa swój sekret w tajemnicy, jednak dowiaduje się, że jej zdolności są teraz bardzo potrzebne. Złodziej porwał słoniątko - Ronniego z lokalnego ZOO. Dziewczynka za wszelką cenę chce go uratować. Rozpoczyna się niebezpieczna przygoda, bo Liliana musi przechytrzyć złodziei zwierząt.

pedziwiatr

❄️ 11 lutego, o godz. 12.30 ▶ Z głową w chmurach (Belgia, Szwecja, Holandia, Norwegia, familijny/dubbing, czas 77 min., wiek 9+)
12-letni Niilas mieszka z ojcem i prawie nie zna matki. Tego lata chłopiec niechętnie jedzie do Laponii, gdzie jego matka i jej nowa rodzina mieszkają wśród Saamów, ludu hodowców reniferów. Pomimo ciepłego przyjęcia Niilas zamyka się w sobie. Jedyną osobą, która jest w stanie do niego dotrzeć, okazuje się jego przyrodnia siostra Sunnà. Kiedy gubi się jeden z reniferów, Niilas dołącza do poszukiwań. Chłopiec stopniowo odkrywa swoje korzenie i przeżywa największą przygodę swojego życia.

glowa w chumrach

❄️ 12 lutego, o godz. 13.30 ▶ Hej, sokoły! (Islandia, familijny/dubbing, czas trwania 97 min., wiek 8+)
Co roku u południowych wybrzeży Islandii odbywa się największy turniej piłkarski dla dzieci. W tym roku o mistrzowski puchar rywalizuje także dziesięcioletni Jon wraz ze swoim zespołem. Jak się okazuje, chłopiec będzie musiał dorosnąć szybciej, niż się spodziewał, zarówno na boisku jak i poza nim.

sokoly
❄️ 13 lutego, o godz. 12.30 ▶ Mamy talent! (Norwegia, familijny/dubbing, czas 94 min., wiek 9+)
Dwaj najlepsi przyjaciele, Grim i Axel, od zawsze marzą o udziale w największym skandynawskim festiwalu rockowym. Wspólnie grają w zespole - Los Bando, ale brakuje im basisty, a Axel, wokalista i gitarzysta, nie może zaśpiewać, bo jego głos jest fatalny, o czym Grim nie nie ma serca mu powiedzieć. Kiedy zostają zaproszeni do udziału w Festiwalu, muszą szybko znaleźć rozwiązanie. Przeprowadzają przesłuchanie, ale nie mają szczęścia ze znalezieniem odpowiedniego członka zespołu. Ich basistą zostaje, więc dziewięcioletnia Thildie, która gra na wiolonczeli. Zespół wyrusza w szaloną podróż przez Norwegię. Ścigani przez rodziców i policję mają coraz mniej czasu, aby zdążyć na festiwal i spełnić swe muzyczne marzenia.

talent

❄️ 14 lutego, o godz. 12.30 ▶ Jestem William (Dania, familijny/dubbing, czas 86 min., wiek 6+)
William to zwyczajny, ułożony chłopiec, który uważa, że ma w życiu pecha. Mama przebywa w szpitalu i nie może się nim opiekować, więc William trafia do innego miasteczka, pod skrzydła wuja Nilsa. W nowym miejscu zaczepia go trójka łobuzów, a wujek wpada w poważne tarapaty: ma olbrzymi dług u groźnego gangstera i musi go natychmiast spłacić. Sytuacja bez wyjścia? Nie! Los daje chłopcu wskazówki, trzeba je tylko zauważyć, a szczęście złapać za nogi. Niezwykła przygoda w małym miasteczku, z odrobiną gangsterskiego dreszczyku i małym-wielkim bohaterem, który odkrywa swoją siłę.

wiliam

Zapraszamy i polecamy seanse na wygodnych kanapach. Gramy bez reklam i popcornu!

Bilety do nabycia w kasie kina Forum, Internecie na stronie www.kino.boleslawec.pl i w biletomacie (budynek CIK Orzeł).

kontakt telefoniczny 75 645 35 98

artykuły wyróżnione

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14