Boleslavia HUB nowa przestrzeń w mieście.

 
 Boleslavia HUB to przestrzeń zaprojektowana z myślą o tych, którzy z niej korzystają. Nasz obiekt ułatwia komunikację i wprowadza wszelkie udogodnienia, aby sprostać współczesnym wymaganiom.
Boleslavia HUB to nowoczesna przestrzeń usytuowana w zabytkowym budynku dawnego Kina ORZEŁ. To miejsce na mapie Bolesławca oferujące szeroki zakres wydarzeń — od dużych imprez międzynarodowych, poprzez liczne mniejsze wydarzenia, aż po ofertę lokalną, skierowaną do mieszkańców miasta.
Obiekt wyposażony jest w nowoczesny sprzęt multimedialny zgodny z najnowszymi standardami oferowanymi na rynku. Multifunkcyjna forma Boleslavia HUB pozwala na dostosowanie przestrzeni do danego wydarzenia.
Sala konferencyjna przeznaczona do organizacji konferencji, warsztatów i spotkań.
Sala kinowa wyposażona w najnowszy sprzęt do projekcji kinowej 2D oraz 3D. Umożliwia organizację projekcji filmowych oraz festiwali kina niezależnego.
Sala widowiskowa z możliwością organizacji spektakli teatralnych, małych koncertów oraz warsztatów artystycznych.
Pracowania filmowa/studio dająca możliwość realizacji filmowej oraz telewizyjnej - sekcja podzielona na studio oraz reżyserkę.
Pracownia fotografii wraz z ciemnią: wyposażone w nowoczesny sprzęt do obróbki zdjęć oraz profesjonalną ciemnię fotograficzną z całym wyposażeniem.
Apartamenty oprócz przestrzeni kulturalnej konferencyjnej oraz edukacyjnej dysponujemy w obiekcie sześcioma pokojami do wynajęcia w przystępnej cenie.
Szukasz miejsca na zorganizowanie swojego wydarzenia? Boleslavia HUB to przestrzeń w pełni  wyposażona w profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz sprzęt umożliwiającym realizację streamingów. Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń. Boleslavia HUB to gwarancja udanego wydarzenia. Zapraszamy do kontaktu!
6234789101112