ZMIANA TERMINU KONCERTU MICHAŁA BAJORA

Szanowni Państwo, 

z największym smutkiem, z powodu choroby Artysty, zmuszeni jesteśmy przenieść koncerty Michała Bajora z 17 listopada. Bilety zachowują ważność na nowy termin, mogą je jednak Państwo również zwrócić. Dodatkowych szczegółów dotyczących procedury ewentualnego zwrotu udzielają portale biletowe i punkty sprzedaży.
W przypadku konieczności bezpośredniego kontaktu z organizatorem (Fundacja Unikultura) prosimy o kontakt pod numerami telefonu 511 060 353 lub 511 060 373, bądź e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
NOWY TERMIN:
Bolesławiec - 25 maja 2023, godz. 19:00.

Informacja od Artysty:
„Drodzy Moi!

Jutro /18.11/, ważny dla mnie dzień, bo premiera mojego albumu „No, a ja? . A ja niestety jestem chory. Złapałem paskudnego wirusa krtani i prawie nie mówię. Na szczęście wszystkie do tej pory promocyjne wywiady odbyłem wcześniej. Ale pechowo, bo nie mam z takim gardłem możliwości żeby móc śpiewać. Niestety, jestem zmuszony najbliższe koncerty /17-20.11/, przenieść na inny termin. Bardzo mi przykro, ale liczę na Państwa życzliwość i zrozumienie. Oczywiście bilety na ten tytuł koncertu / „Kolor cafe” / zachowują ważność, a nowe daty przeniesionych recitali zostaną podane Państwu w najbliższych dniach. Pozdrawiam serdecznie. M”