Praca szuka człowieka!

Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki poszukuje pracownika na stanowisko - Specjalista do spraw organizacji imprez.
Wymagania:
- sprawne i skuteczne wysławianie się, w mowie, piśmie,
- komputer i internet bez tajemnic,
- doświadczenie w pisaniu projektów,
- umiejętność planowania, organizacji,
- samodzielność, skuteczność,
- znajomości języka angielskiego

W zakres obowiązków wchodzi m.in.:
- planowanie wydarzeń,
- pozyskiwanie sponsorów,
- pozyskiwanie grantów z programów,
- nawiązanie współpracy z innymi instytucjami kultury,
- sporządzanie, negocjowanie umów.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość realizacji własnych pomysłów,
- możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia,
- realizację ciekawych, samodzielnych zadań.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).